Pakalpojumi

 • Dizains

  Dizains un funkcionalitāte, mūsu izpratnē, iet roku rokā. Tādēļ varat būt droši, ka visi dizaina risinājumi, kurus piedavājam, ir pārdomāti un veidoti tā, lai tos varētu realizēt arī dzīvē (izgatavot). Tas, ko Jums piedāvājam ar nosaukumu "dizains", faktiski ir projektēšanas un dizaina darba apvienojums. Un, ja esat izvelējušies pilnu pakalpojuma ciklu, tad darām visu no "A" līdz "Z", ieskaitot organizatoriskus darbus, lai skice pārtaptu par reālu objektu, piemēram, interjeru, un Jums būtu pēc iespējas mazāk jāiesaistās un jāvelta laiks dažādām niansēm, kas ar to saistītas un ko varat arī nepārzināt.
  Savukārt mēs esam veidojuši visu sākot no reklāmas materiālu dizaina, āra reklāmu un vides objektu projektiem, interjera dizaina, dažādu gaismas ķermeņu dizaina līdz dažādiem sarežģītiem stendiem, mēbelēm (galdi, bāra letes u.c.) un interjera elementiem ( dekoratīvas un funkcionālas izbūves, nestandarta noformējumi..). Vienreiz pēc speciāla pasūtījuma veidojām pat velosipēda dizainu (varat apskatīt mūsu "Facebook" lapā).
  Mums netrūkst pieredzes un no sarežģītiem uzdevumiem nebaidāmies. Sīkāk par to, kā pie mums noris pasūtījumu izveide un kādus variantus izvēlēties, varat lasīt sadaļā "Raksti" pie tēmas "Pakalpojumu izvēle mūsu uzņēmumā".

 • Izgtavošana

  Pirmkārt, varam izgatavot visu, kam paši esam veidojuši dizainu. Izgatavojam arī jau pēc gataviem, citu veidotiem projektiem. Piedāvājuma klāsts ir plašs un ir vērsts uz to, lai Jūs ieekonomētu laiku un līdzekļus, kurus patērētu, meklējot dažādus izgatvotājus un mēģinot veidot komunikāciju dažādu uzņēmēju starpā. Par piemēru: Jūs plānojat atvērt kafejnīcu - ir nepieciešams interjers, vajadzīga izkārtne, mēbeles, ēdienkartes.. Turklāt tās nav Jūsu vienīgās rūpes, jo bez tā visa ir simtiem citu sīkumu, kam javelta laiks un uzmanība. Tā vietā, lai meklētu interjeristu, kādu reklāmas kantori, kas izgatavo izkārtnes, poligrāfiju un vēl galdniekus ( neaizmirstiet, ka starp visiem šiem cilvēkiem viss vēl būs jāsaskaņo niansēs, jo diezinvai gribēsiet, lai katra detaļa būtu, kā saka, "no citas operas"!), iesakām vērsties pie mums. Jūs noteikti ietaupīsiet gan nervus, gan laiku, gan līdzekļus, jo mēs piedāvājam visu projektu izveidot vienuviet - pie mums - SIA "R82"!
  Ar līdzīgiem uzdevumiem esam saskārušies daudzkārt un zinām, ko tas nozīmē un sevī ietver. Tas, ko Jūs saņemat ir gatavs objekt - mēs vadām, organizējam un uzraugām visus procesus, sākot no interjera skices līdz letes un izkārtnes izgatavošanai, uzstādīšanai un ēdienkartes drukai. Turklāt jebkurā laikā bez lieka stresa varam veikt korekcijas, jo gan izkārtni un mēbeles izgatavojam, gan drukas darbus veicam paši savā darbnīcā, līdz ar to komunikācija ir ātra un vienkārša.
  Vairāk par to, kā pie mums noris pasūtījumu izveide un kādus variantus izvēlēties, varat lasīt sadaļā "Raksti" pie tēmas "Pakalpojumu izvēle mūsu uzņēmumā", bet īsumā: izgatavojam dažādas sarežģītības izkārtnes, gaismas kastes - vides reklāmu, reklāmu interjerā, mēbeles, interjera un eksterjera objektus, stendus un daudzas citas lietas.

 • Druka

  Drukājam lielformāta reklāmas (foto vai jebko citu), benrus, gaismas filtrus reklāmām, īpaša dizaina, speciāli Jums veidotas tapetes (vai arī pēc jau gatavas dizaina), uz auto plēves, uz kanvas - auduma (var kā gleznas likt pie sienas vai izmantot citur) u.c. Materiālu izvēle ir plaša, piemeklējam piemērotāko Jūsu vēlmēm. Mūsu īpašumā ir Mutoh Value Jet lielformāta printeris, kas ne vien ir ļoti ātrs un labā kvalitātē izdrukā kā lielu tā vizītkartes izmēra tekstu vai attēlu, bet arī ir saudzīgāks pret apkārtējo vidi kā lielākā daļa līdzīgu parametru printeru, jo izmanto eco-solvent tinti.
  Ja vēlaties izdrukāt jau kaut ko ar gatavu dizainu ( vai ar mūsu veidotu), Jums tikai elektroniski vai telefoniski jāsazinās ar mums, jānosūta fails (izmērus mēs, pēc tā, kas Jums vajadzīgs, pielāgojam paši, taču, ņemiet vērā, ka slikts fails par labu nepārvērtīsies, tādeļ esiet uzmanīgi ar tā kvalitātes izvēli - par to, protams, pakonsultēsim katrā konkrētā gadījumā un sliktu failu nedrukāsim, neapspriedušies ar Jums) un tad jau nolemsim, kāds materiāls ir piemērotākais tieši Jums. Kā jau iepriekš minējām, druka ir ātra, taču ir vairāki materiāli, kam zināmu laiku ir jānožūst un "jāatpūšas", turklāt, ja vajadzīga pēcapstrāde, ir jārēķinās ar vairāk kā 24h.