• Piedāvājam dažādus pakalpojumus un kopumā tas ir diezgan plašs klāsts, kas aptver vairākas jomas: dažādu objektu un materiālu dizaina izstrādi, vides reklāmas un mēbeļu izgatavošanu, kā arī drukas darbus.
  Kā neapjukt, ko izvēlēties? Tas viss ir vienkāršāk kā sākumā varētu šķist!
  Pirmkārt, Jums jāzina, ka visu izgatavojam paši - dizainu savā birojā, visu pārējo- pie sevis darbnīcā. Starpnieka pienākumus uzņemamies vien, ja kāds klients mums to speciāli lūdz, piemēram, neveicam poligrāfijas darbus, bet varam piedāvāt pāris noderīgu kontaktu.
  Lai sīkāk izskaidrotu, ko īsti piedāvājam un ko no tā varat izvēlēties par noderīgu Jūs, visus savus pakalpojumus dalām trīs grupās. Tālākais, protams, ir Jūsu ziņā - izvēlēties kaut ko vienu no kādas grupas vai kombinētu pakalpojumu klāstu (tas ir īpaši izdevīgi, ja projekta apjoms ir liels un vēlaties aiztaupīt sev laiku un līdzekļus, mēģinot sakomplektēt kaut ko no vairākiem izgatavotājiem). Ja īsti nezināt, kas ir piemērotākais tieši Jums, mēs, protams, par to konsultējam un tas ir absolūti bez maksas!

  Dizains:

  * interjeriem;
  * dažādām vides reklāmām;
  * objektiem (t.s. stendiem, gaismekļiem, dekorācijām.. jebkam);
  * mēbelēm (šis pakalpojums vairāk saistīts ar interjera dizainu, jo pārsvarā projektējam un izgatavojam mēbeles konkrētiem objektiem);
  * reklāmas materiālu dizains (bukleti, kartes, firmas identitāte u.c.).
  Dizaina veidošana parasti noris ar dažādu datorprogrammu palīdzību, rezultātā Jūs iegūstat vai nu failu, izdruku, gatavu - "taustāmu" objektu, vai arī - visu kopā - tas atkarīgs no Jūsu projekta, vēlmēm, nepieciešamības un ieplānotā budžeta.
  Reklāmas un interjera dizainu vajadzētu apskatīt sīkāk, lai jau pašā sākumā Jums taptu skaidrs visa projekta cikls.
  Reklāma.
  Vai tā būtu āra reklāma, reklāma telpās vai vides objekts, klienti nereti uzskata, ka tam nepieciešama neliela skicīte, kas vai nu patīk vai nepatī, un viss -izgatavojam! Taču jāņem vērā, ka jebkāda veida reklāmai pirms tās izvietošanas ir jābūt saskaņotai attiecīgajās instancēs - konkrētās pilsētas būvvaldē. Tas nozīmē, ka var nākties attiekties no dažām pārdrošām iecerēm, kas neatbilst vispārējām prasībām par reklāmas un izkārtņu izvietošanu. Par to Jums galva daudz nav jālauza, jo varat šo posmu uzticēt mums, ko arī pārsvarā visi klienti dara, taču ņemiet vērā, ka šis process prasa zināmu laiku un nedēļa tam kā minimums ir jāparedz.
  Tātad, reklāmas pasūtīšana izgatavošanai pie mums, sastāv no:
  * idejas apspriešana, dizaina izstrāde, koriģēšana (tas pats, ja Jums jau ir skice vai projekts);
  * projekta saskaņošana būvvaldē (atkrīt, ja Jums jau ir projekts, kas ir saskaņots);
  * reklāmas izgatavošana;
  * reklāmas uzstādīšana.
  Interjers.
  Šeit varat izvēlēties sev nepieciešamo variantu, dažreiz izdevīgāk ir pārprojektēt vai uzpost jau esošo nekā sākt visu no nulles, dažreiz - otrādi. Ja Jums nav ne jausmas, ko iesākt, protams, ieteiksim, ko uzskatām par pareizāku konkrētā situācijā. Varat izvēlēties vai nu tikai vizuālo projektu vai arī visu kopā - dizainu ar reāliem pārveidošanas darbiem (mēs izgatavojam). Pamata varianti ir šādi:
  * interjera dekorēšana - kad nepieciešams nedaudz pārveidot jau esošu interjeru vai veidot ko jaunu uz vecā bāzes (tas ietver sevī kolāžas veida skici uz jau gatava interjera foto)
  * interjera dizains - kad projekts veicams no nulles stadijas - tukšas telpas vai telpas, kas top vai tikai taps (ir iespēja izvēlēties, kas Jums nepieciešams - dizaina skices, tehniskie rasējumi ar telpu plānu un elektrības, ūdens pievadiem utt.).
  Varam veikt vai nu tikai dizaina darbu, vai, pēc Jūsu izvēles, arī projekta realizēšanu dzīvē. Ja pārstāvat uzņēmumu un plānojat parveidot vai veidot no jauna publisku objektu, izdevīgi būs apvienot gan interjera, gan reklāmas dizaina izveidi un izgatavošanu (kas sevī var ietvert arī mēbeļu un specifisku dekorāciju izveidi). Neabšaubāmi tā būs gan nervus saudzējošāka, gan laiku un līdzekļus taupošāka izvēle. Jo uz to specializējamies un Jums tas nozīmē to, ka būs ērtāk izsekot projekta gaitai, kontolēt procesus un veikt izmaiņas, ja vajadzīgs.

  Izgatavošana.

  Izgatavojam:
  * reklāmas (izkārtnes, telpiskus burtus, gaismas kastes- ar vai bez LED un dinamikas, u.c.);
  * vides un interjera objektus;
  * reklāmas stendus un mēbeles prezentācijām;
  * dekorācijas interjeriem vai eksterjeriem;
  * mēbeles (šis pakalpojums pārsvarā saistīts ar interjera dizaina pakalpojumu - veidojam specifiskas mēbeles konkrētiem objektiem, piemēram, letes)
  No izaicinājumiem nebaidāmies, uzņemamies izgatavot gan dažādas sarežģītības objektus pēc Jūsu projekta, gan paši veicam projektēšanas darbus un izgatavojam pēc mūsu veidota dizaina projekta.
  Cenas rēķinām pēc darbu sarežģītības un apjoma, materiāliem un citiem faktoriem, tādēļ sazinieties ar mums! Nereti nepieciešams apskatīt objekta foto (piemēram, ja plānojat izkārtni) vai skices, kas Jums jau ir - tas viss ir vienkārši un aiztaupa laiku gan Jums, gan mums.

  Lielformāta druka.

  Drukājam:
  * banerus;
  * fototapetes - individuālas - pēc mūsu vai Jūsu sagatavota dizaina;
  * kanvas - uzstieptas uz rāmja var likt pie sienas (neuzstieptas var izmantot pēc ieskatiem, piemēram mēbeļu noformēšanā, abažūros - audums ir stingras faktūras)
  * gaismas filtrus reklāmām;
  * uz speciālas plēves auto aplīmēšanai;
  * uz dažādām līmplēvēm;
  * uz dažādiem citiem ruļļu materiāliem.
  Lai noskaidrotu cenas, sazinieties ar mums, jo pārsvarā nepieciešams precizēt materiālu, kā arī to, vai nepieciešama pēcapstrāde.
  Failus pieņemam visos formātos (vēlams gan nesūtīt bildes importētas MS Word vai tamlīdzīgās programmās, jo tas, protams, krietni sabojā faila kvalitāti), izmērus, ja neesat speciālists vai nezināt, vai vajadzīgas pārlaides u.tml. nianses, piekoriģējam paši.

  Kā jau esam minējuši, varat izvēlēties vienu vai apvienot vairākus pakalpojumus - ja neesat īsti droši par nepieciešamo, sazinieties ar mums, mēs Jums palīdzēsim! Mēs nestrādājam par dempinga cenām, taču neesam arī dārgākie - mūsu cenas ir konkurētspējīgas, jo īpaši tādēļ, ka mums būtiski ievērot un saglabāt kvalitāti kā arī veltīt katram klientam īpašu uzmanību un realizēt interesantus pasūtījumus nevis nodoties masveida ražošanai un aizmirst par individualitāti. Esam pretimnākoši, tādēļ jebkuru jautajumu gadījumā, sazinieties ar mums.