Rezumē

Par mums

Vairāk kā desmit gadu darbojoties vides dizaina un reklāmas nozarēs, strādājot ar interjeru izstrādi un veidojot dažādu objektu dizainu, redzot nozares plusus un mīnusus, radās doma šīs visas jomas apvienot vienā uzņēmumā, kas spētu sniegt klientam visu pakalpojumu klāstu vienuviet, ietaupītu laiku un enerģiju, turklāt, mēs spētu ne tikai stratēģiski izplānot un uzburt skaistu konceptu, bet visu arī realizēt - sākot no skices un beidzot ar gatava produkta izgatavošanu, uzstādīšanu..vārdusakot, visu procesu organizēšanu un izpildi no "A" līdz pat "Z".

Tā arī radās "R82".

Vadmotīvi

1
Ātrāk, augstāk, tālāk

Darbā neviecam tik daudz sacensību ar citiem, kā mēģinām pārspēt paši savus sasniegumus un rekordus, līdz ar to, mazliet pārfrāzējot latīņu valodas teicienu "Citius, altius, fortius", radies, ja ne mūsu moto, tad precīzākais formulējums tam, ko vēlamies - izdarīt labāk, izdarīt ātrāk, darboties ne tikai pašmāju tirgū. Un, jāsaka, tie nav tikai vārdi, jo šo dažu gadu laikā kopš "R82" dibināšanas, mūsu darba spējas un izstrādājumu kvalitāti ir novērtējuši ne tikai pašmāju uzņēmēji - jau esam spējuši eksportēt savas prasmes un produktus arī uz Lietuvu, Igauniju, Vāciju un pat Horvātiju!

2
Saudzīga attieksme pret apkārtējo vidi

Mums ir svarīgi ne vien radīt lietas, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē un dara to estētiskāku, bet arī cenšamies darīt iespējamo, lai pēc šīs radīšanas aiz mums paliktu pēc iespējas mazāk neutilizējamā. Ja ir izvēles iespēja, priekšroku dodam dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, reklāmām pielietojam ekonomiskākos gaismas devējus, arī drukai izmantojam tinti, kas izdala mazāk kaitīgu izgarojumu. Meklējam un turpināsim meklēt risinājumus, kā vizuāli skaisto padarīt arī saturiski skaistāku.

3
Katrs klients ir īpašs

Tā arī ir un tādu attieksmi no mums varat gaidīt! Ja esat mūsu klients, Jūsu prolēma ir arī mūsējā. Un mēs savas problēmas risinām.

attēlos

Šodien mūs iedvesmoja

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.

Scott Adams

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Steve Jobs

Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere.

Albert Einstein

You must be the change you wish to see in the world.

Mahatma Gandhi